Skip to content

Lijst spelddragers

Alle Growing Green spelddragers tot nu toe

1ste spelduitreiking - 15 februari 2014

Angelique Metz – Natuurlijke buitenruimte bij De Koppoter

Arjan Dekking – Kenniskring Buurtmoestuinen Almere

Arne Nooitgedagt – Zelfvoorzienende lodge

Hans Prins – Almeerdaagse

Irene van Exel – Noorderplassen Tuinen

Irma Stroombergen – Parkwijk Schooltuin

Jan Wachtmeester – Almeerse Wolunie

Jeanine Lablans – Kas bij Zorgcentrum De Kiekendief

Mariël Bisschops – Neverending Art

Marije Buiter – Cupidohof en meer

Marjan Kruijs – Parkwijk Schooltuin

Monique Seynen – Regelrechtvandeboer

Ninette Koning – Neverending Art

Redmer van der Leest – Buitenplaats

Renate Oord – Noorderplassen Tuinen

Ron van Zwet – ONZE Volkstuinen–in de kas

Sophia Huijs – Kas bij Zorgcentrum De Kiekendief

Toos Vergeer – Natuurlijke buitenruimte bij De Koppoter

 

2de spelduitreiking - 8 november 2014

Anita van Bremen – HappyInsect

Berry Koevoets – Fète Champètre *

Bertina Slettenhaar – Almeerse Wolunie

Cora Spaans – VINDplaats Zenit

Harriët Bosman – Brug naar de toekomst *

Iyon Avezaath – Glijbaantoren *

Jacqueline Boudens – Kindertuinen Almere

James Heus – Fète Champètre *

Jeroen Oosterheert – Urban Sport & Relax Spot *

John Menges – Oevers als startpunt *

Jolanda van Adrichem – Stichting Weet hoe je leeft

Judith Flapper – The plantable home

Klaas Huttenga – Fiets Race en Toerclub Almere

Kian Avezaath – Glijbaantoren *

Lucia Zwanenburg – VINDplaats Zenit

Marian Heidstra – Stichting ABRI (Almeerse Belangengroep voor Recreatie en Integratie verstandelijk gehandicapten)

Max de Goede – Voedselloket Almere

Peter van Adrichem – Stichting Weet hoe je leeft

René van Zuuk – Weerwaterkapel *

Rens Ruiter – VINDplaats Zenit

Rins Boschma – rondje-weerwater.nl *

Sacha de Ruiter – Mooi Zo Goed Zo

Yukha Tang – VINDplaats Zenit

* = prijswinnaar Rondje Weerwater

 

3de spelduitreiking - 20 juni 2015

Aartie Sawitrie Badal – VaiPreDi Gezond eten en meer bewegen

Ad Verrips – Zelfbeheergroep Van Brug tot Brug Kruidenwijk

Angela Scheepers – Groentje BV en Groentje Cider

Anita Stolp – Zelfbeheergroep Van Brug tot Brug Kruidenwijk

Anthonie Heynsius – Sinaasappelkistjes

Carolijn Bary – Voedselbos Sieradenbuurt

Claudia Uiterwijk – Voedselbos Sieradenbuurt

Cor de Bruin – Zelfbeheergroep Van Brug tot Brug Kruidenwijk

Daphne Hatt – Plan B

Elly Pijpers – Wandelnet

Eveline Stilma – Expert permacultuur

Harry Draai – Voedselbos Sieradenbuurt

Henk Hovis – Zelfbeheergroep Van Brug tot Brug Kruidenwijk

Henk Struik – Hondenspeelveld Tussen de Vaarten

Ingrid Maste – Voedselbos Sieradenbuurt

Jan Smit – Zelfbeheergroep Van Brug tot Brug Kruidenwijk

John Emmerink – Vrienden van het Koggepark

Josine Gabriel – Wandelnet

Katja Dorlandt – Hondenspeelveld Tussen de Vaarten

Lian Trimbach – Voedselbos Sieradenbuurt

Lies Raterink – Wandelnet

Linda de Vries – Vrienden van het Koggepark

Lisa Punt – Rozentuin Judy Garlandhof

Louis Speijers – Wandelnet

Mandy Dijkman – Bewoners Nemesisstraat

Mannie Krak – Buurtmoestuin Trommelstraat

Marcel Post – Vrienden van het Koggepark

Marjolein Vloothuis – Boomgaard Filmwijk

Maud Scholten – Voedselbos Sieradenbuurt

Monique van Zandwijk – Vrienden van het Koggepark

Nelleke Goedhart – Buurtmoestuin Trommelstraat

Odette Breijinck – Moesbakken in openbaar gebied

Ramona Verbeek – Vrienden van het Koggepark

René de Lange – Wandelnet

Rina Smit – Tulppad e.o.

Vesna Dragojevic – GroenTopia

 

4de spelduitreiking - 26 september 2015

Anneke Wignand – Moestuinen Zenit

Bas Gietema – Groentesoep Festival en Sjopping Mol

Chris van de Linden – Wildplukker

Corry Anink – Ruiltuin Leemwierde

Elly Beerthuizen – Ruiltuin Leemwierde

Gijs van Abelen – Zelfbeheer Leemwierde

Hans van Bragt – Creative Cooperation

Hellen Schmidt – Schooltuinen Zenit

Henk Bosgra – Zelfbeheer De Marken

Henk Mulder – Wethouder Almere

Henk van der Sande – Almeerdaagse

Ingrid van Raalte – Almeerdaagse

Jan Bouwmeester – Puur van Jan

Johan van Stijn – Almeerdaagse

John van Diepen – Almeerse Wind

Joke Rebel – Service Team Stedenwijk

Laurens Bijl – Huyskweker Almere

Mandy Cobben – Wilde Buffetlaan

Marco Lipsius – Streekparade

Marijke van Rutsen – Ruiltuin Leemwierde

Marinah Mertokarijo – Moestuinwerkgroep Nobelhorst

Marleen Warnaar – Wilde Buffetlaan

Mia Stik – Atelier 1332 AT

Mies van Gessel – Vlinder– en bijenlint

Mimi Ariesen – Kruidenwijk

Muriël van der Wal – Groentesoep Festival en Sjopping Mol

Nel van Stijn – Almeerdaagse

Regien Loggen – Ruiltuin Leemwierde

René Betgem – Upfall Shower

Rina Bosgra – Zelfbeheer De Marken

Sam Treemuangpak – Groentesoep Festival en Sjopping Mol

Thijmen van Heerde – Staatsbosbeheer

Wendy Hedegaard – Atelier 1332 AT

Wilbert de Raat – Almeerdaagse

Ym de Roos – Almeerdaagse

 

5de spelduitreiking - 23 april 2016

André van den Berg – Bio Trio

Anne Kuipers – Buurtcommissie ‘t Groene Hart

Berry van der Wal – Pionier Oosterwold

Coos Boomsma – Energie Werkgroep Nobelhorst

Corry Wassink – Buurtcommissie ‘t Groene Hart

Cris van Haagen – Bodhi Kinderopvang

Cyrille van Poucke – The Foodpress

Daan Froger – Pionier Oosterwold

Egon Kracht – Pionier Oosterwold

Erik Fakkeldij – Polderbushcraft Almere

Esther Stappen – Millvision

Frank Meijer – Pionier Oosterwold

Frode Bolhuis – Pionier Oosterwold

Hanneke Boardman – Minimum aan restafval thuis

Hans ten Oort – Buurtcommissie ’t Groene Hart

Henk van Koningsveld – Energie Werkgroep Nobelhorst

Hubert Peters – Boomkunstenaar Boogaart Almere

Igor Kampman – Polderbushcraft Almere

Jacqueline Ruiter – Pionier Oosterwold

Jan Pieter Baas – Pionier Oosterwold

Joost Overzee – Pionier Oosterwold

Jos Abbo – Pionier Oosterwold

Klazien ter Veen – actief buurtbewoner en actief kerklid

Leon Joore – Millvision

Leonie van der Voort – WE Make

Lisa Punt – Filmwijk Buitengewoon Schoon

Luis Fidel Cabrera – Journalist Radio Ipiales

Madeleine Lammers – Eetbaar lint Almere Haven

Madelon Beek – Eetbaar lint Almere Haven

Margriet Brouwer – Eetbaar lint Almere Haven

Maria Vosjan – Eerste energiepositieve woning Nobelhorst

Marie-José Deckers – Pionier Oosterwold

Marien Abspoel – Pionier Oosterwold

Marjanne Koops – Pionier Oosterwold

Martina Meesters – Bomen– en kunstfietsroutes

Mercedes Leon – The Foodpress

Mieke van Dijk – De Blauwe Reiger

Mieke Wiegertjes – Filmwijk Buitengewoon Schoon

Mirna Knoop – Bodhi Kinderopvang

Nienke Scheide – Energie Werkgroep Nobelhorst

Nico Nooij – Buurtcommissie ‘t Groene Hart

Noortje Braat – Pionier Oosterwold

Paul Südkamp – Buurtcommissie ’t Groene Hart

Rene Jansen – Energie Werkgroep Nobelhorst

Sandra Manintveld – Inspiratie Inc.

Sebastiaan Vos – Eerste energiepositieve woning Nobelhorst

Sebastiaan Vos – Energie Werkgroep Nobelhorst

Sipan Salim – Energie Werkgroep Nobelhorst

Tanja Coenen – Filmwijk Buitengewoon Schoon

Tessa Bouterse – Filmwijk Buitengewoon Schoon

Tim Munnikes – Energie Werkgroep Nobelhorst

Tineke Hillebrink – Filmwijk Buitengewoon Schoon

Ton Eggenhuizen – Bio Trio

Valerie Bos – Concept Nerd

Victor Eggenhuizen – Bio Trio

Wendy Neuzerling – Natuurbeleving

Yvonne Nikkels – Vereniging De Discus

 

6de spelduitreiking - 25 september 2016

Alet Breugom – Simpliade

Al-ibrahim Nouri – BuurT–Tuinen

Ali K. Hussein – BuurT–Tuinen

Anno Winters – 100 Huizenplan

Arjan Wartna – 100 Huizenplan

Bart Bijsterveld – Pluktuinen Valetaweg

Cees Herbert – Kersenboertje

Danny Sloot – Pluktuinen Valetaweg

Ed ter Laak – Vogelbescherming

Ellen van Hekken – Learn by Movement

Herman Navis – Stadsboer

Irene Mouthaan – BuurT–Tuinen

Jacqueline Rietbroek – VINDplaats Zenit

Jasper Poot – Gradiënt Natuurbeheer

John van Diepen – 100 Huizenplan

Marjolein van den Blink – Picnic

Martin Wiegertjes – 100 Huizenplan

Maxime Tevreden – Tea da di Date

Michiel Muller – Picnic

Monique Faase – Ouder Kind Traject

Moses en Aimable – BuurT–Tuinen

Muriel Tabak – 100 Huizenplan

Patricia Belterman – 100 Huizenplan

Paul Vloothuis – 100 Huizenplan

Rita Unterseh – BuurT–Tuinen

Sameena Khan – Ouder Kind Traject

Tom Saal – Wooncoöperatie Diamondiaal

 

7de spelduitreiking - 25 maart 2017

Bep van Mil – Rozentuin De Binnenhof en meer

Bert Gijsberts – Floriade Business Club

Bob van Middendorp – De Bosrandwerkgroep

Chantal Derogee – Almeerdaagse

Cor Dol – Stad & Natuur

Ed de la Chambre – IVN Bomentuin De Kemphaan

Evert Banga – Als ambtenaar actief in het groen

Fokko Minnema – Kronkelveld

Frank de Bruijn – Groen Gas Almere

Glenn Lachminarain – Wandelgroep VaiPreDi

Hetty van Riessen – De Schaperie

Hillie Wolters – VINDplaats Zenit

Johan Stoop – De Schaperie

Koen Kaljee – De Drijfveer

Patrick Gajadhar – Wandelgroep VaiPreDi

Paul Roelofs – Kronkelveld

Peter de Weijer – Kerkuilenwerkgroep Flevoland

Rayo Ramnarain – Almeerdaagse

Sabeth Sandmann – De Bosrandwerkgroep

Tanya Egberts – 5000Stappen.nl

Wendie Hagendoorn – Schaapje Schaapje

Wim van Leeuwen – Kronkelveld

 

8ste spelduitreiking - 30 september 2017

Alexander Geijzendorffer - Planten photobooth

Alice Bakker - Voedselbos

Anique Pluygers - Bosrandwerkgroep

Anne Fokker - Floriade Food Experience Team

Anneke Geraads-Broeren - Brouwerij Stijl

Arie van der Mee - Restaurant Kip & Ei Dubbel-Op

Arthur Bouvy - EDBA

Bram Termeulen - Termeulen Roses

Casper Kromkamp - Natuurwinkel Almere

Chalyene Osei-Schoop - Moestuin Nobelhorst

Coos Boomsma - Libi Bung

Emiel de Boer - Bosrandwerkgroep

Eric Osei - Moestuin Nobelhorst

Ericssen Osei - Moestuin Nobelhorst

Farzan - Team YummieBox

Femke Mosch - Floriade Food Experience Team

Fer Bolweg - Bosrandwerkgroep

Greet van Vliet - Moestuin De Discus

Guanita Boomsma - Libi Bung

Gwendala Gosliga - Broccoli-Festival

Hajo Witzel – Imker Vereniging Zuidelijk Flevoland

Ingrid Mommers - Voedselbos

Irma van der Mee - Restaurant Kip & Ei Dubbel-Op

Janno Bulten - VINDplaats Zenit

Jeremiah Osei - Moestuin Nobelhorst

Jetze Kamerling - Beheergroep Beatrixpark

Joelle Tabak - Stadstuinenfestival

Johan Smits - Voedselbos

Johan Takes - Schaapskudde Almere

Joke Veenstra - Stadstuinenfestival

Joost Bosker - Oerz

Joy Talling - SecSurvivals

Julya de Goede - Floriade Food Experience Team

Krista Peeters - Broccoli-Festival

Lex van Harten - Floriade Food Experience Team

Lilian Celestijn - Moestuin Nobelhorst 135

Maaike van Deenen - Schaapskudde Almere

Madhat Kataf - Inspiratie Inclusief

Marcel van Vliet - Moestuin De Discus

Marloes Hinkekemper - The Greenery

Max Knobben - Floriade Food Experience Team

Petra Codi - Rataplan De Kringloper

Raymond Bouma - Groentesnijderij

Rene Spaargaren - Vleermuizen in de Polder

Rick Huyzer - Rataplan De Kringloper

Rilana - Flevosap Vrijwilliger

Ruud Jan Bos - Floriade Food Experience Team

Sabah Verkaik - Groene buurtbewoner

Sanne Bouman - Broccoli-Festival

Simon Speets - Molenbuurt-bewoner

Tineke Ras – Het Luierpark

Tineke van den Berg - Stadsboerderij

Tiny Adolfs - Wandelen in Almere

Tom Saat - Stadsboerderij

Willemijn Borkent – Bosrandwerkgroep

 

9de spelduitreiking - 1 februari 2018

Alie Sikkens - Brei- en Haakgroep Almere

Annemarie Westhoff - Energieambassadeurs

Bart Corduwener - Speelwildernis

Bert Burgers - Imker VTV Water-land & NTV Windhoek

Chris Soebroto - Energieambassadeurs

Danielle Schilp - Natuurlijk Spelen Cascadepark

Dayon Mungra - Days Gym, Tegen hangjongeren

Else Bunjes - Energieambassadeurs

Eric Rootnat - Natuurlijk tuinieren van VTV complex Waterland

Fenna Kamphorst – VINDplaats Zenit

Frank de Ruijgh - Energieambassadeurs

Frans Pansier - Energieambassadeurs

Guus Bakels - Energieambassadeurs

Hanna Hosselet - Plantaardig Stedenwijk Lunch

Hans Drost - Energieambassadeurs

Hans Vosman - Almeerdaagse

Hein Walter - Almerebuiten.info

Ilse Burggraaff - Energieambassadeurs

Jaleesa Vos - Vrolijk Kinderopvang Almere

Jan de Bruijn - Energieambassadeurs

Jan Otter - Energieambassadeurs

Jan-Willem van Wees - Plantage Nieuwland

Jim van der Wardt – TheCrazySmile & Makers van Almere

Johan van Schaick - Natuurlijk tuinieren van VTV complex Water-land

Joke Garnaat - Brei- en Haakgroep Almere

Lia de Graaf - Brei- en Haakgroep Almere

Lila Angmoe - Brei- en Haakgroep Almere

Linda Dagloonder - Basisschool Klaverweide

Marcel Kolder - CitySenses

Marga Hogendoorn - Energieambassadeurs

Marjan Vermij - Energieambassadeurs

Marry Witte - Brei- en Haakgroep Almere

Martin Wiegertjes - Energieambassadeurs

Michelle Leysen - Molenbuurt vrij van troep

Millicent Schepman - Almere Buitengewoon

Mira Ticheler - CitySenses

Monica Baij - Energieambassadeurs

Muriel Tabak - Energieambassadeurs

Nuray Gül - Plantage Nieuwland

Pauline Ntelo - Brei- en Haakgroep Almere

Regina van Oorschot - Brei- en Haakgroep Almere

Reiner Swaen - Energieambassadeurs

Ria van Dijk - Brei- en Haakgroep Almere

Roel van Rijnsoever - Energieambassadeurs

Roelfien Munnikes - Stekjesruiltafel Nobelhorst

Sonja van der Woude - Brei- en Haakgroep Almere

Suze Roest - Brei- en Haakgroep Almere

Thea van Rooijen - Brei- en Haakgroep Almere

Thom Laagkemper - Floriade Food Experience Team

Wilma Kuipers - Energieambassadeurs

Wouter Winkelhuijzen - Energieambassadeurs

Yvonne Bouwmeester - Van Inge - WandelDiva’s

 

10de spelduitreiking - 16 juni 2018

Ankie van Strien - Beatrixpark

Bauke van der Veen - Vleesch & Co

Carolien Steenkamp - 5000stappen.nl

Daphne Bulten-Noordermeer - VINDplaats Zenit

Eibert Draisma - Beatrixpark

Engelien Konijn - 5000stappen.nl

Erik Anneveld - Beebox

Hans Ham - Energieambassadeur

Hans Marijt - 5000stappen.nl

Ingmar van Duijn - Fit-ID

Ivonne de Nood - Projectdirecteur Oosterwold

Janneke van Coesant-Koopmans - 5000stappen.nl

Jeanette Janssen - 5000stappen.nl

John Duim - Beatrixpark

Lennart van den Berg - 5000stappen.nl

Liesbeth Boormans - Beatrixpark

Liesbeth Bronkhorst - Stad & Natuur

Linda Lem – Speel-mere

Loni Verkerk - schaapskudde Hout

Majeed Saeeyan - Art Loca

Margot van Rooijen - Beatrixpark

Mariëlle van den Donk - Ditha Bonita

Marije de Ruyter - 5000stappen.nl

Marinela Auping - 5000stappen.nl

Marlies Wapstra - Mad Science

Menno van Slageren - Beatrixpark

Nathaly Macaya - 5000stappen.nl

Rick van Rooijen - Beatrixpark

Rien Vietman – Speel-mere

Rob Timmerman - Flevolandschap

Ronald Karten - 5000stappen.nl

Wilson Vera - 5000stappen.nl

 

Dutch Food Week spelduitreiking - 11 oktober 2018

Bauke van der Veen - Flevofood

Gert Koekoek - Flevofood

Harold Oldenbeuving - Flevofood

Hugo Jongejan - Flevofood

Jaap Kodde - Flevofood

Martin Topper - Flevofood

Nicole Smits - Flevofood

 

11de spelduitreiking - 14 oktober 2018

Adnan Habash - Inspiratie-Inc

Anita Schoolenaar - 5000stappen.nl

Bart Overbeek - Run4Free

Bertien Hoek - Beatrixpark

Dave Vink - Run4Free

Diana de Reus-Stam - Beatrixpark

Ed Martens - Run4Free

Erik Slim - Water-Land

Jackie van den Anker - Schooltuinproject

Jamila Bayramova - Inspiratie-Inc

Jozef Bhageloe - Run4Free

Leontine Schrijver - biologisch-dynamische moestuin bij de Lentemorgen

Lex Roeleveld - Stichting Heg en Landschap

Ludo Thijssen - Foundation For A Better World

Miranda van der Kamp - Basisschool de Optimist

Mohamed Aljaouni - Inspiratie-Inc

Otto Treurniet - Beatrixpark

Paula van Kuijk - Basisschool de Optimist

Petra Willemsen - 5000stappen.nl

Sylvia van der Linden - Water-Land

Thera Jellema - Stad & Natuur

Tjeerd Herrema - Oud-wethouder

Yorrim Wijnbergen – Run4Fre

Virginia Khoeblal - 5000stappen.nl

Willemijn Huizenga - Stad & Natuur

 

Upcyclecentrum ondernemers spelduitreiking - 16 januari 2019

Boye en Noëlle Dorenbos - RUIK

Naomi Neijssen - SEEFD

Sebastiaan van Dulken - Ruig & Geroest

 

12de spelduitreiking - 9 maart 2019

Ad Vossenaar - Vrijwilligers Den Uylpark

Arold Teplier – ATC

Bart Kok - Polderhoenhof Boerenmarkt

Caspar Kromkamp - Natuurwinkel Boerenmarkt

Dianne Waleson – Vliervelden Pluktuin

Dik Esveld - Vrijwilligers Berenklauw Vroege Vogelbos

Diya Gopi - Buttpickers

Door van den Borst - Zoet en Zuiver

Dorine Van der Heide - Vrijwilligers Berenklauw Vroege Vogelbos

Edmond Koning - Notenkraam Boerenmarkt

Els van Boxtel - Stichting Wensejs

Erika Dorhout - Schooltuinen Koggepark

Gaia Firth - Fruit Boerenmarkt

Gerardo Bianchini - Caseificio Bianchini Boerenmarkt

Gerrit Bosje - De Geitenhof (Kaas) Boerenmarkt

Hendrik Braam - Brood Zonnelied Boerenmarkt

Idse Billenkamp - Warmonderhof Boerenmarkt

Ineke van Os - Vrijwilligers Den Uylpark

Ingeborg Janmaat - Vrijwilligers Berenklauw Vroege Vogelbos

Isabel Duinisveld - Warmonderhof Boerenmarkt

Jelmer de Bock - Desembrood Boerenmarkt

Karin van den Berg - Almeerse Weelde

Lex Meeuwise - Stadsbrouwerij de Kemphaan

Linda Dales - Vleeskraam Boerenmarkt

Lukas Nijman - Fruit Boerenmarkt

Margriet van Galen - Schooltuinen Koggepark

Maria Bianchini - Caseificio Bianchini Boerenmarkt

Maria Deenen - Boerenmarkt

Marianne Onrust - Vrijwilligers Den Uylpark

Meindert Eijgenstein - Prisma Almere

Naveen Gopi - Buttpickers

Nick Zwaan - Piepers

Peter Mulder - Vrijwilligers Berenklauw Vroege Vogelbos

Reg Waleson – Vliervelden Pluktuin

René Gerritzen - Almeerse Jeugdnatuurclub Flevokijkers / Klaverweide

Ricky de Boer - Vrijwilligers Berenklauw Vroege Vogelbos

Rob Leek - Vrijwilligers Berenklauw Vroege Vogelbos

Robert - Polderhoenhof Boerenmarkt

Rola Hengstman - Kunstenaar

Roos Saat - Café Boerenmarkt

Sue Scheick - Vrijwilligers Den Uylpark

Susan van ’t Riet - Vrijwilligers Den Uylpark

Suzan Jansen - Biokatoen

Tineke van den Berg - Vleeskraam Boerenmarkt

Veronica Groot - De Geitenhof Boerenmarkt

Wim de Ruijter - Vrijwilligers Berenklauw Vroege Vogelbos

Wim van Heijningen - ONZE Volkstuinen-in de kas

 

13de spelduitreiking - 15 juni 2019

Arie Jongejan - VINDplaats Zenit

Bob van der Voort – Biofood BV

Gerda van Hekken - Vrijwilliger oa Stad&Natuur

Ilse Suijkerbuijk - IVN

Jan van Koningsveld - Vrijwilligers Berenklauw Vroege Vogelbos

Jeroen van Beuningen - VINDplaats Zenit

Johan Borsch - Bakker Borsch

John de Vries - Vrijwilligers Berenklauw Vroege Vogelbos

John Lukken - GroenBalanz

Joseph Coutinho - vrijwilliger oa Wijkteam

Leendert Brons - Flevohoning

Marijke Hendriks - oa Stadsboerderij

Mo Ketabi - Almere Green Sports

Sybille Püttmann - Talent in Beweging

Theo Holtslag - Floriade vrijwilliger